Golfem w raka

w raka


Golf jest sportem dla każdego, choć wymaga sprawności fizycznej oraz przyzwoitej kondycji (w czasie jednej rundy golfa przeciętny golfista, noszący samodzielnie swoją torbę golfową, spala do 2500 kcal). Mimo to może go uprawiać zarówno 70-latek, jak i 10-latek.Golf daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w atmosferze spokoju, z dala od zgiełku. Jest również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów prywatnych i biznesowych.

 

Olympic Golf Club, Ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa, na terenie Klubu Sportowego SPOJNIA w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego. Jest to najlepsza lokalizacja tego typu obiektu w Warszawie. Tu grać mogą wszyscy! Niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. W 2012 roku zorganizowano 16 spotkań Golfem w Raka.
 

Pani Maria Bednarczyk pisze do Sowich Oczu: „Dwa lata temu wykryto u mnie złośliwego chłoniaka. Otrzymalam 6 agresywnych kursow chemioterapii oraz 17 radioterapii. Wiem co przeżywa kobieta, która w wyniku choroby traci urodę i chęć do jakiejkolwiek aktywności. Udało mi się pokonać raka! Nie było to łatwe ale możliwe”. ZAPRASZA KOBIETY DOTKNIĘTE CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA NAUKI GRY W GOLFA W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W OLYMPIC GOLF CLUB .
 

Zaprasza wszystkie Panie, które zmagają sie z chorobą i te które pokonały nowotwor a także wspierające chorych. Warto wspólnie miło spędzić czas.Nauka gry w golfa według organizatorów przyniesie odprężenie, ruch na świeżym powietrzu wpłynie na poprawę samopoczucia a Pani Maria osobiście chętnie odpowie na każde pytanie odnośnie choroby i przebiegu leczenia. Dla uczestniczek przygotowano tylko pozytywną energię.


Tel. 604 807 703, www.olympicgolf.pl